Állásajánlat

Cikkszám: állásajánlat

Munkavégzés helye:
Törökbálint, RMC Motoros üzlet és szervíz

Munkaidő:

Üzlet:
hétfő-péntek: 10.00-18.00-ig, egyes szombatokon 10.00-13.00-ig

Szervíz:
hétfő-péntek: 8.00-16.00-ig, vagy 10.00-18.00-ig, egyes szombatokon 9.00-13.00-ig

Feladatok:

Üzlet:

  • Bolti értékesítés
  • Számítógépes rendelés- és készletkezelés
  • Rendelések rögzítése, rendszerezése
  • Termékek bevételezése, betárolása, kihelyezése, bemutatása
  • Árumozgatás, rendezés
  • Működési folyamatok biztosítása. esetlegesen azok szervezése
  • Eladótér és munkaterület tisztán- és rendben tartása
  • Anyagi felelősségvállalás a készletért
  • Kiállításokon való részvétel (értékesítés, áruszállítás, kirakodás)

Szervíz:

  • Robogók felkészítése, felújítása, szervizelése
  • Motorkerékpárok felkészítése, javítása
  • Quadok karbantartása, javítása
  • Időszakonként gumiszerelés
  • Anyag- és áruszükséglet rendelése
  • Felelőségvállalás az elvégzett javítási munkálatokért
  • Szervíz, raktárak, szerszámok karbantartása
  • Esetleges, quados rendezvényeken való megjelenés

Elvárások:

  • Motorkerékpárszerelésben szerzett tapasztalat
  • Motoros, szakirányú ismeret, típusismeret
  • Precíz, lendületes munkavégzés
  • Jó stressz tűrő képesség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet és alkalmasnak tartod magad a munkakör betöltésére, kérjük küldd el önéletrajzodat a info@rmcmotor.hu e-mail címre FIZETÉSI IGÉNY megjelöléssel.

CSAK FIZETÉSI IGÉNNYEL MEGJELÖLT PÁLYÁZATOKRA VÁLASZOLUNK.

Kérdésed van? Kérj visszahívást!

Visszahíváshoz add meg neved, telefonszámod és kollégáink hamarosan felhívnak!