Magyar sikerek az Intermoton

2014.10.20

Érdemes volt drukkolni... Németország, Köln, Intermot, Motorépítő VB: három magyar motor, két magyar építő, és 3 szenzációs helyezés.

Sapka Művek: Street Performance kategória ezüstérem, és 5. helyezés:

A legeredményesebb Buell 4 évvel ezelőtt szintén szerepelt az EMAT-on, de Sapi azóta tovább építette a különleges alkotást. Így az építő a 2007-es Európa Bajnoki cím után 2014-ben VB ezüstérmes lett.

Orkonyi Károly: old school kategória 5. helyezés:

A mesterek, és a dicső kupák már hazaérkeztek. A motorok a márciusban lezajlott magyar bajnokságról már ismertek lehetnek. Orkonyi Karcsi Marusius-a az idei EMAT legjobb kézi munka díját hozta el, Sapi BMW-je pedig Budapesten a legjobb caferacer lett.
Orkonyi Karcsi nyerte a kiutazáshoz a százezer Ft-os támogatást a Magyar Bajnokság szervezőitől. Előzetesen hét magyar építő egy szavazás után az ő motorját tartotta a legesélyesebbnek és legméltóbbnak az EMAT kategóriagyőztesei közül. Hát, igazuk volt. Az eredmény gyönyörű!

(forrás: Wild online)