MX1 és MX2 VB futam Lommel-ben (Belgium).

2011.08.02.

Cairoli versenytársai közül senki másnak nem volt esélye. Az 50 pontnak köszönhetõen, amit Belgiumban kapott, megszerezte a vezetést. Tony csapattársa Max Nagl szintén lélegzetelállító bemutatót tartott és hosszú idõ óta újból a dobogó harmadik fokára léphetett.
Csak utánuk következnek a KTM versenyzõi. Evgeny Bobrishev a negyedik, Steven Frossard pedig az ötödik lett. Rui Goncalves a hetedik, Ken De Dycker a tizedik helyen végzett.

Cairoli-t megnézheted a lommeli pályán száguldani, ha a következõ linkre kattintasz:

MX2-ben Jeffrey Herling dominált a 2011-es év 11. GP futamán. Herlings senki mást nem hagyott érvényesülni. Gyõzött mindkét futamban a nap folyamán.
Herry Kullas a hetedik hellyel fejezte be a versenyt. Herlings lefaragta a közöttük lévõ távolságot a ranglistán és így most csak 21 pontra van az elsõ helytõl. Viszont maradt még kétszáz pont amit meg kell szereznie a következõ négy versenyen, hogy elérje célját.

Legközelebb a Motocross Világbajnokság 12. futama szombaton, Csehországban, Loket-ben kerül megrendezésre.