Karrier

ÁLLÁSAJÁNLAT

A több, mint 20 éve működő RMC Motorosbolt a régió egyik legnagyobb, felszereléseket forgalmazó, szakirányú kereskedése. Motorozásban nélkülözhetetlen termékek kis- és nagykereskedelmével, termékfejlesztéssel, motorkerékpárértékesítéssel, valamint szervizeléssel foglalkozunk.

Az utóbbi évek legdinamikusabban fejlődő üzletág a quados-, terepjárós- és Segway-programok szervezése, amelynek nélkülözhetetlen feltétele quadparkok, újabb és újabb rendezvényhelyszínek létesítése.

Kiskereskedelmi egységünk és szolgáltatásaink folyamatos fejlesztéséhez, bővítésének elősegítéséhez az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MOTORKERÉKPÁR-SZERELŐ, AUTÓ GUMISZERELŐ SZAKEMBER

Munkavégzés helye:
Törökbálint, RMC Motor szervíz

Munkaidő:

Szervíz:
hétfő-péntek: 8.00-16.00-ig, vagy 10.00-18.00-ig, egyes szombatokon 9.00-13.00-ig

Feladatok:

  • -robogók felkészítése, felújítása, szervizelése
  • -motorkerékpárok felkészítése, javítása
  • -quadok karbantartása, javítása
  • -időszakonként AUTÓ-gumiszerelés
  • -anyag- és áruszükséglet rendelése
  • -szervíz, raktárak, szerszámok karbantartása
  • -esetleges, quados rendezvényeken való megjelenés

Elvárások:

  • -motorkerékpárszerelésben szerzett tapasztalat
  • -motoros, szakirányú ismeret, típusismeret
  • -precíz, lendületes munkavégzés
  • -jó stressztűrő képesség

RENDEZVÉNY- ÉS PROGRAMSZERVEZŐ, QUADOS TÚRAVEZETŐ, KOORDINÁTOR

Törökbálint, X-Treme Quad Park, Várgesztes, Quad Park és egyéb, külső programhelyszínek

Munkaidő:

Szervíz:
hétfő-péntek: 8.00-16.00-ig, vagy 10.00-18.00-ig, egyes szombatokon 9.00-13.00-ig, hét végén és munkaszüneti napokon előre egyeztetett foglalások szerint

Feladatok:

  • -érdeklődők előzetes tájékoztatása, ajánlatok készítése
  • -kapcsolattartás a rendezvényszervező partnerekkel, partnerek felkeresése
  • -beosztások, programtervek készítése
  • -programok előkészítése, eszközök szállítása, logisztika
  • -magánszemélyek és csoportok fogadása
  • -quadok karbantartása, javításának szervezése
  • -járművek, eszközök karbantartása, fejlesztése

Elvárások:

  • -jó kommunikációs készség, középszintű angol nyelvtudás
  • -érettségi
  • -rugalmas munkaidőben való munkavégzés, esetenként hét végi programokon való részvétel
  • -"B" kategórtiás jogosítvány, vezetői tapasztalat

Előny:

  • -rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • -műszaki-, esetleg quados szakirányú ismeret
  • -"E" kategóriás jogosítvány

Amennyiben érdekel ajánlatunk, munkaidőben hívd 06 20 9338424 telefonszámunkat, vagy küldd el fényképes pályázatod (fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével) az info@rmcmotor.hu címre!

CSAK FIZETÉSI IGÉNNYEL MEGJELÖLT PÁLYÁZATOKRA VÁLASZOLUNK!

ÚJ ÉRTÉKESÍTÉSI PONT

Üzlethálózatunk bõvítéséhez együttmûködõ partnereket keresünk!
Elsõsorban: Zalaegerszeg, Tapolca,  Székesfehérvár, Győr, Szolnok, Kecskemét térségében szerződnénk működő, vagy új motoros boltokkal!
Érdeklõdés:   info@rmcmotor.hu e-mail címen.